ROSCHE ENDÜSTRİ SİSTEMLERİ VE SU ARITMA CİHAZLARI ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

FENER MAH. 1966. SOK. NO: 14/1 ANTALYA / MURATPAŞA
Rosche Germany, Endüstri Tesisleri ve yaşam alanları için içme suyu cihazları, su arıtma cihazları ve arıtma tesisleri üreten uluslararası bir markadır. 50 yıllık tecrübesiyle, Endüstri tesisleri ve yaşam alanları için, merkezi arıtma sistemleri, mobil arıtma cihazları, proses uygulamaları için özel dizayn su arıtma tesisleri üretmektedir. Ayrıca Modern mutfaklar için Anti bakteriyel bileşenlerden oluşan 5. nesil özel cam tasarımlı su arıtma cihazları sunmaktadır. Ankastre arıtma seti ve mineralli su sağlama özelliği ile ROSCHE evlerinizin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Üstün Alman teknolojisini Türk mühendisliği ile buluşturan Rosche Germany su arıtma cihazları ve içme suyu cihazları; ailenizin sağlığını düşünen ergonomik, güvenilir, modern ve şık tasarımlar sunmaktadır.

Neden Rosche’u tercih etmeliyim ?
Rosche, sizlere ulaşabileceğiniz son teknoloji ve üstün lezzette içme suyu sağlamaktadır.
Rosche Germany su arıtma cihazını Nasıl temin edebilirim ?
Rosche ürünlerine 0850 302 27 40 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Türkiye geneli servis ve üstün hizmet altyapısı bulunmaktadır.

Rosche ürünleri ne kadar ?
Rosche ürünleri ve bütçenize uygun ödeme seçenekleri hakkında www. rosche. com. tr web sitesi üzerinden ve 0850 302 27 40 nolu çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.
Su arıtma cihazı kullanıyorum ama memnun değilim, ne yapmalıyım?
Mevcut su arıtma cihazınızı Rosche un sadakat programı çerçevesinde değiştirebilir ve Rosche un üstün lezzet kalitesine özel indirimli olarak ulaşabilirsiniz.
Su arıtma cihazım var, servis ve bakım yaptırabilir miyim?
Markası ne olursa olsun, üstün ve koşulsuz hizmet sağlayan Rosche Germany; evlerinize sağlıklı su ulaştırmak adına 81 ildeki servisleri ile hizmetinizdedir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (1)

  • AYŞE SELMAN 3 yıl önce

    biz de geçen ay almıştık. burda görünce yorum yapmak istedik. Rosche su arıtma cihazı gerçekten çok kaliteli ve sağlıklı. Adını zaten duymuştuk ama Türkiye de satışa başladığını öğrenince eski cihazımızı değiştirip biz de Rosche almak istedik. Tamamen antibakteriyel olması öncelikli tercih sebebimiz oldu. Ayrıca çok fazla servis noktaları var. Ve bu alanda gerçekten Kurumsal bir firma. Fazla söze gerek yok. siz de en iyisini alın. Rosche su arıtma cihazı alın. Gönlünüzde sağlığınızda rahat etsin.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ROSCHE ENDÜSTRİ SİSTEMLERİ VE SU ARITMA CİHAZLARI ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder