Derin Çocuk Rehabilitasyon Merkezleri, İstanbul Bahçelievler, İstanbul Bağcılar

İstanbul Bağcılar Otizm Aba Birimimiz de Sayın Prof. Dr. Binyamin BİRKAN(BBA Akademi) rehberliğinde yoğun(yoğunlaştırılmış) Aba otizm terapi eğitimlerine devam etmektedir.

Devlet destekli olarak olarak İstanbul Bağcılar Derin Çocuk Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Otizm Disleksi Özel Eğitim Merkezleri olarak terapi eğitimlerimiz çocuklarımızın durumlarına göre seanslı veya yoğunlaştırılmış olarak devam etmektedir.

Otizm, aba terapi, dil konuşma terapisi, disleksi, uygulamalı davranış analizi, fizik tedavi terapileri, ergoterapi, duyu bütünleme, asperger sendromu, down sendromu, savant sendromu gibi alanlarda uzmanlığı ile Derin Çocuk Rehabilitasyon Merkezleri özel eğitim alanında eğitim faaliyetlerine devam etmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası İlçeleri olan Bahçelievler, Bağcılar, Bakırköy, Küçükçekmece, Esenler, Güngören, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Atakent, Halkalı, Şirinevler, Yenibosna, Florya, Ataköy, İncirli, Kirazlı ve Güneşli gibi bölgelerde eğitimlerimiz ücretsiz servis desteği ile devam etmektedir.

Rehabilitasyon, özel eğitim, otizm, aba terapi, dil konuşma terapisi, dil konuşma güçlükleri tedavisi, disleksi, özel öğrenme güçlüğü tedavisi, duyu bütünleme, ergoterapi, duyu güçlendirme ve tedavisi, dikkat eksikliği, hiperaktivite, dehb terapileri, odaklanma sorunları, motivasyon arttırıcı etkinlikler, disgrafi, diskalkuli, dispraksi, uygulamalı davranış analizi, fizik tedavi, asperger sendromu, savant sendromu, tourette sendromu, özel öğrenme güçlüğü, çocuk psikolojisi, çocuklarda ve bebeklerde otizm tedavisi, aile terapisi, aile danışmanlığı gibi uzmanlık alanlarında eğitim ve terapi faaliyetleri devam etmektedir. Aşağıda bazı uzmanlık alanları açıklanmıştır.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

DERİN ÇOCUK REHABİLİTASYON OTİZM KONUŞMA DİSLEKSİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder