ÜROLOJİ UZM. DR.
hekim hizmetleri - nöfroli ve dializ uzmanlığı, psikiyatrik yardım, uzman doktor hizmetleri

Forte Üroloji ürolojinin değişik alt branşlarında uzmanlaşmış öğretim üyelerinin oluşturduğu bir dal merkezidir.
Günümüzde ürolojik hastalıkların gerek tanısında gerekse tedavisinde çok hızlı gelişmeler olmakta ve bu durum hekimlerin ürolojinin alt branşlarında uzmanlaşmasını gerekli kılmaktadır. Ürolojide üroonkoloji, endoüroloji ve laparoskopi, androloji, çocuk ürolojisi, nöroüroloji ve kadın ürolojisi gibi alt branşlar ortaya çıkmıştır.

Bu amaçla örnekleri yurt dışında görülen dal merkezlerinin ülkemizde bir öncüsü olarak Forte Üroloji oluşturulmuştur. Merkezimizde yukarıda bahsedilen tüm alt branşlarda uzmanlaşmış öğretim üyeleri hizmet vermektedir.
Merkezimizde anestezi uygulanmadan fleksibi sistoskopi, ürodinamik tektikler ve bio feedback uygulamaları, vizüel seksüel stimulasyon, transrektal ultrasonografi eşliğinde prostat biopsisi, ürogenital ve doppler ultrasonografi yapılmakta ve laboratuar hizmetleri verilmektedir.

Üroloji'de üroonkoloji, endoüroloji ve laparoskopi, androloji, çocuk ürolojisi, nöroüroloji ve kadın ürolojisi gibi alt branşlar ortaya çıkmıştır. Hedefimiz, uzmanlaştığımız her alanda hastalarımıza tanı için gerekli en son teknolojileri kullanarak kaliteli, güvenilir ve güncel hizmet sunmaktadır.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

FORTE ÜROLOJİ MERKEZİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder