GİYİM
GİYİM MAĞAZALARI


Bayan giyim sektöründe ve tesettür giyimi üzerine satış yapan Hümayun Giyim mağazasında giyim konusunda model kısıtlılığını ve en küçük bedenden en büyük bedene beden eksikliklerini ortadan kaldırmak amacındayız. Tabi tüm bunları yaparken piyasanın en tanınmış firmalarının en güzel kolleksiyonlarından oluşan bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Dicle giyim, Aydan Giyim, Esila, Selam gibi markalar ürünlerini bulundurduğumuz markalardan sadece birkaçı. Bu arada bayan giyiminde Armine ürünleri en kısa zamanda mağazamızda yer alacaktır. Ayrıca onlarca değişik mağazanın, yüzlerce değişik ürününü de mağazamız reyonlarında bulabilirsiniz.

Eşarplarımızda ise Balse, Belli, Piramit, Bona Sera, Çişil, Miray, Sura, Pierre Carden, Aker, Karaca, Armine ve Ugoza eşarplarının en son sezon ürünlerini en uygun fiyatlarla bulmanız mümkündür.

En uygun fiyatlarımız ile çevremizde bulunan bir çok firmaya rakip durumdayız. Ürün çeşitlerimizde, ürün kalitesinde de aynı titizliği göstermekteyiz.

Ve mağazamızda bir yenilik daha İndirim reyonumuz hizmetinizde. İndirim Reyonumuzda sadece sezon sonu ürünler değil, her hafta değişik bir markanın farklı ürünleri % 50’ye varan indirimle satılacaktır.

En kısa sürede internet üzerinden satış yapmak üzere hazırlıklarımız devam etmektedir.

" En iyilerin adresi - Hümayun Giyim"

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

HÜMAYUN GİYİM firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder