Okyanus Fuarcılık, 1999 yılından bu yana "Fuar Stand Tasarım ve Uygulama" konusunda "Kaliteli ve Zamanında Teslim" hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş, sektörün lider firmalarından biridir.
Okyanus Fuarcılık 1999 yılından beri...
Yurtiçi ve yurtdışında hizmet veren Okyanus Fuarcılık, İstanbul Yenibosna' da bulunan 2. 800 m2'lik merkez ofis, depolama ve uygulama alanında 75 kişilik uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Fuarcılık sektöründe ve Fuar Standları konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan Okyanus Fuarcılık, kaliteli hizmet anlayışını Mağaza ve Ofis Dekorasyonlarının yanı sıra firmalara özel tasarlanmış Ürün Teşhir Standları tasarım ve uygulamaları alanlarına da taşıyarak firmaların her türlü ihtiyacını karşılamaya devam etmektedir.


"Kaliteli ve Zamanında Teslim" hizmet anlayışının, sektöründe uzmanlaşmış tedarikçi ve personel ile gerçekleşeceğinin bilincinde olan Okyanus Fuarcılık, "Uzman Tasarım ve Uygulama" kadrosunu kendi bünyesinde barındırmayı tercih etmiştir. Okyanus Fuarcılık'ın hedefleri arasında, müşteri talep ve ihtiyaçlarını Satış, Tasarım ve Ar - Ge birimleri ile doğru analiz ederek bu beklentilere uygun, özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak yer almaktadır.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

OKYANUS STAND TASARIM firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder