CEYLAN KİREMİT İRMİĞİ İMALAT VE PAZARLAMA

Firmamız CEYLAN kiremit irmiği imalat ve pazarlama 15 yılık iş deneyimi ve kalitesiyle bu sektörde hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok spor tesisleri, tenis sahaları, yürüyüş yolları, atletizm pistleri, tarihi eser restorasyonu ve peyzaj mimarisinde oldukça geniş referanslara sahip olmakla beraber, isteğe özel kalibrasyonda üretim gerçekleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Firmamız sizden gelen isteklere yönelik yerinde keşif, yeni saha yapımı ve mevcut yapılarınızın onarımı konusunda reçete hazırlayarak maliyet, nakliye, hizmet ve sahaya uygulama konusunda sizlere iştirak etmektedir. Amacımız en iyi hizmeti ve kaliteli malzemeyi kullanımınıza sunmaktır.

Ceylan kiremit irmiği imalat ve pazarlama olarak üretimden sevkiyata, keşiften uygulamaya ve siz var oldukça projeler ve çözümler konusunda yanınızda olmaya devam edecektirFirmamız CEYLAN kiremit irmiği imalat ve pazarlama 15 yılık iş deneyimi ve kalitesiyle bu sektörde hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok spor tesisleri, tenis sahaları, yürüyüş yolları, atletizm pistleri, tarihi eser restorasyonu ve peyzaj mimarisinde oldukça geniş referanslara sahip olmakla beraber, isteğe özel kalibrasyonda üretim gerçekleştirilerek sizlere sunulmaktadır. Firmamız sizden gelen isteklere yönelik yerinde keşif, yeni saha yapımı ve mevcut yapılarınızın onarımı konusunda reçete hazırlayarak maliyet, nakliye, hizmet ve sahaya uygulama konusunda sizlere iştirak etmektedir. Amacımız en iyi hizmeti ve kaliteli malzemeyi kullanımınıza sunmaktır.

Ceylan kiremit irmiği imalat ve pazarlama olarak üretimden sevkiyata, keşiften uygulamaya ve siz var oldukça projeler ve çözümler konusunda yanınızda olmaya devam edecektir

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

CEYLAN KİREMİT firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder