2000 Yılında Doğalgaz Mühendislik Firması olarak kurulan firmamız, ana faliyet konusu olarak kendsine; Taahüt, proje ve mühendislik hizmetlerini seçmiştir.

Eğitimli kadrosuyla Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen Firmamız, kuruluşu çok aha eski tarihlere dayanan bir çok firmayı geride bırakarak çok yüksek satış rakamlarına ulaşmış, sektörde lider konuma gelerek sektörün önde gelen tedarikçilerinin dikkatini çekmiştir.

Bosch, Auer, Demir Döküm, Ariston, Dizayn, Borusan ve Arılı gibi firmalarla yaptığı bayilik antlaşmalarıla ileri teknolojiye sahip kombi, radyatör ve yardımcı malzemeleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur.

Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen firmamız şubeleşmede de çok seçici davranarak yatırımlarına hız vermiştir.

Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak sektörde kendisine çok farklı bir ivme kazandıran firmamız, Gebze, Gaziosmanpaşa, Samsun, İzmir ve Derince, Adapazarı, Ankara, Bursa, Adana ve Gaziantep'de açtığı şubeleriyle büyümesine devam etmiştir.

Doğalgaz ve Taahüt sektöründe yakalanan hızlı ve güçlü temellere dayalı büyüme, sektöre girecek bir çok firmaya örnek teşkil etmiş olup, bu firmaların taleleri neticesinde 2004 yılında sektöre taahüt kimliğinin yanında satışçı kimliği ilede girme gereksinimini duymuştur. Bu maksatla kurumsal müşterilerimizede hizmet vermek amacıyla VİZYON PAZARLAMA A. Ş. kurulmuştur.

Bu gün firmamız 40 Makine Mühendisi, 70 Profesyonel Satış Uzmanı, 50 Teknisyen, 90 İdari ve muhasebe, toplam 250 kişilik personel kadrosu, 350 kişilik usta kadrosu ve 200'ü aşkın Pazarlama ve Hizmet, 4 tanıtım aracıyla faaliyetlerine siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiye yılmadan yorulmadan devam etmektedir.

"Bizden ne istediğinizi biliyoruz; Dün olduğu gibi. "

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ÜÇAY MÜHENDİSLİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder