MERMER
mermer kaplama, tasarıma göre yapım, bina için travertenler, binalar için sünger taşı, bordürler, doğal taşlar, döşemeler, iç mekan granit sivil yer döşemeleri, kaplamalar, seramik kaplamalar, taş zeminler, traverten, yer kaplama taşları, zemin için karolar, zemin kaplamaları, dekorasyon

Gramerser, 1996 yılında, Türkiye'de ilk defa mermeri yaygın olarak işleyip, değişik kompozisyonlar sunarak mekanları daha yaşanır bir hale getirmiştir.

Doğal renkleri ve desenleri ile dayanıklılığını kanıtlayan mermer; doğal yapı malzemeleri arasında tarih boyunca mimariden sanata, pek çok alanda tercih edilmiş, saray mimarisinden antik tiyatrolara, çeşmelerden lahitlere pek çok alanda kullanılmıştır. Modellerimizde mermer traverten başta olmak üzere her türlü taşa uygulama yapılmaktadır. İç mekan, dış mekan (bahçeler, havuz kenarları,
mutfak, banyo gibi) bir çok kullanım alanı bulunmakla birlikte kompozisyonlarımız dışında müşterilerimize özel çizimler doğrultusunda çalışmalarda yapmaktayız.

Antik modellerimizde doğal görünümün uzun süre kalıcı olması için üzerine sürülen cilasıyla Gramerser'den temin edebilirsiniz.
Mermer ve travertenden yaptığımız tüm dekor, göbek ve bordürleri granit ve seramiktende aynı kompozisyonlara uyguyayıp seçeneklerinizi çoğaltmaktayız.

Kalite detaylarda gizlidir. ve biz detaylara önem veririz.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

GRAMERSER firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder