Fatih Ökçe 1973 yılından beri Türkiye’nin ayakkabı yan sanayide öncü kuruluşu olarak geniş ve dinamik ürün gamını ar - ge çalışmaları ile destekleyerek üretimine başladığı ve fattab markasıyla çocuklar için ideal oyun alanları hedefi ile darbe emici ve hijyenik kauçuk zemin malzemelerini piyasaya sunmuştur.
Özellikle çocuk oyun alanları, spor salonları (fitness aletlerinin zemini), koşu ve yürüyüş alanları, belediyelere ait park bahçe alanları, anaokulları, havuz kenarları ve hayvan barınakları (ahır, barınaklar) gibi birçok alanda sağlıklı sonuçlar veren kauçuk zemin malzemelerinin kullanımı yaygınlaşmaktadır.
Temizlemesi kolay olan bu ürünler ayrıcı ses ve ısı yalıtımını sağlamakla beraber testlerden geçerek soğuk hava koşullarında buzlanmalarına engellemektedir.
Sektörde öncü ve lider konumda olan Fatih Ökçe köklü kalite geleneğini
fattab kauçuk zemin malzemelerinde de TSE EN 1177 Ürün kalite ve WCS İSO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirmiştir. Verimlilik, kalite, ilk defada doğru üretim, sürekli iyileştirme ve zamanında teslimi hedefleyen kalite politikamız, ileri teknolojiyi içeren makine, ekipman, yazılım sistemleri ile desteklenmiştir

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

FATTAB KAUÇUK ZEMİN MALZEMELERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder