BAYRAKTAR PLASTİK HAMMADDE VE AMBALAJ MALZEMELERİ

İNÖNÜ MAH. KAYIŞDAĞI CAD. NO: 134 İSTANBUL / ATAŞEHİR


Firmamız, Bayraktar Plastik hammadde ve Ambalaj Malz. San. ve Tic. Ltd. Şti. 1969 yılından bu yana plastik sektöründe faaliyet gösteren, sektörünün uzun soluklu ve lider firmalarındandır.

1985 yılından bu yana ambalaj sektörüne ağırlık veren firmamız, Türkiye’yi köpük tabakla tanıştıran ve pazarlamasını yapan ilk firmadır.

Köpük tabaklar, Pet sızdırmaz kaplar, meyve kapları gibi tüm ambalaj ürünlerin ülkemizin önde gelen firmalarıyla birlikte çalışarak satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Gıda tipi streç filmler, latex muayene eldivenleri, ambalaj makineleri, palet sarma streç filmleri gibi ürünleri baypack markası ile ithalatını yapmaktadır.

Ayrıca, yine baypack markası ile son kullanıcıya yönelik ürünlerin de üretimi yapmaktadır.

Firmamız, yurt dışında partneri olan firmalardan uzun yıllardan beri ithalat yapmakta olduğu gibi, başta Avrupa ülkeleri, balkan ülkeleri, Afrika ülkeleri, ve diğer ülkelere İhracat yapmakta ve yıllık satış cirolarını her geçen gün arttırmaktadır.

Firmamız, güçlü alt yapısı, pazarlama ve dağıtım ağı ile sektördeki yerini her geçen gün arttırmaktadır ve dürüst ticaretini her zaman olduğu gibi muhafaza etmektedir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (1)

  • MEHMET BAYRAK 14 yıl önce

    İşlerinizde başarılar diler, yeni ve daha bol çeşitli işler yapmanızı temenni ederim.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BAYRAKTAR PLASTİK HAMMADDE VE AMBALAJ MALZEMELERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder