SİGORTA ACENTELERİ
kazalara karşı önlem, sağlık sigortaları için aracılık, sigorta, sigorta danışmanlığı, sigortacılık hizmetleri, aileler için risk sigortaları, doğal afet sigortaları, genel hayat sigortaları, hayat sigortaları, hırsızlık ve kaza sigortası, kişisel kaza sigortaları, makine ve ekipman sigortaları, motosiklet sigortası, nakliye işlerinde sigorta, oto sigortaları, sağlık sigortaları, yangın ve patlamaya karşı sigortalar, uzmanlar için sigorta

1995 yılında kurulan şirketimiz, Koç Allianz ve Ergoisviçre acentesi olarak büyüyen adımlarla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz; Sigortacılık konusunda, Türkiye'de en iyi hizmet veren kurum olmak.

Misyonumuz; Müşterilerin sigorta konusu ile ilgili ihtiyaçlarını bilgi, tecrübe ve gelişen teknolojiyi kullanarak hızlı ve etkin çözümlerle karşılamak.

Değerlerimiz; Tecrübe ve bilgiye dayanan, başarı merkezli kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti sağlamak, takım ruhu ile çalışmak.

Firmamız Koç Allianz - Ergoisviçre A acentesi olarak, sağlık - hayat sigortaları, çocuk sigortaları, kasko ve trafik sigortaları, işyeri - ev sigortaları ve daha pek çok alanda hizmet vermektedir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ERÖNAL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder