MEGALİFT KALDIRMA VE İSTİFLEME SİSTEMLERİ PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. 2007 yılında kurulmuş olup, sürekli gelişip hizmet kalitesini arttırarak faaliyetlerini devam ettirmektedir. Geniş müşteri portföyü ve kaliteli ürün yelpazesi ile sektörünün önde gelen firmalarından olan firmamız, yüksek kalite standartlarını hedefe ulaşmasındaki büyük dayanak olarak görmüştür.

Hızla büyümelerini 'Doğru ve KALİTELİ' hizmet anlayışına borçlu olan firmamız, ilkelerinden taviz vermeden, istikrarlı büyümesi ile de sektörünün saygın firmaları arasındaki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmaktadır.

Yetkililerimizin 35 yıllık tecrübesi ile dünyanın önde gelen şirketlerinin YALE - TIGRIP - PFAFF markalarının distribütörlüğü ile oldukça geniş çeşitliliği bir arada bulundurmanın haklı gururunu yaşamakta ve projelendirme de özel çözümler üretmekteyiz.

Müşteri memnuniyetini kalıcı kılmak için gerekli ortamı oluşturarak, sektörde daha iyi olduğumuzu siz sayın dostlarımıza hissettirmek ve tecrübelerimizle çözüm ortağınız olmaya devam etmek için; lokasyon olarak daha yakın, kalite olarak en iyi marka ve güvenilir ürün, hizmet olarak daha hızlı servis vermeye her zaman ki gibi hazır olduğumuzu bilgilerinize sunarız.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

MEGALİFT KALDIRMA VE İSTİFLEME SİSTEMLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder