ÖNCESORUMLULUK TAŞIRIZ

Asil Turizm standart servis hizmet üretimini temel ilke edinmiş, profesyonel insan kaynağı ile toplam kalite anlayışı yönetim şeklini benimsemiş bir kurumdur. İSTANBUL`da 25 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini geliştirerek sürdürmektedir.

Asil Turizm, asil grubun amiral firması olup, taşımacılık sektöründe "marka" olmak hedefini kuruluşundan itibaren hedeflemiş ve 30. 09. 2002 tarihinde bu hedefine ulaşmıştır. Şirketimiz bu yolda kaliteden ödün vermeden, evrensel standartlara uygun bir kalite yönetim sistemi ile sürekli gelişme ve iyileşme çabası içindedir. Standart ve mevzuatların belirtildiği şekilde, müşteri beklenti ve standart kalite çizgisinin üzerinde hizmet üretmektedir. Araç filosu 2002 ve üzeri modellerde, TSE donanımlı, klimalı ve OGS geçiş sistemlidir. Hizmete kalite standardına öncelik veren Asil Turizm, "Önce Sorumluluk Taşırız" ilkesi ile Kalite Okulları Türkiye Temsilciliğinden Takdir ve Başarı Belgesi almış tek kuruluştur.

11. 04. 2002 tarihinde "TSE" ve "TS12257/KASIM 2001 Öğrenci ve Personel Taşıma Hizmeti Kalite Standardı" belgesini almıştır. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de müşteri odaklı hizmet üretimi, standardın üzerinde kalite anlayışı ve personel insan kaynağı ile servis taşımacılığında tek isim olma yolundaki hedefine 27 Mart 2003 tarihinde aldığı "BS EN ISO 9001: 2000" belgesi ile bir adım daha yaklaşmıştır. Ayrıca yapılan denetim sonucunda aldığımız kalite belgesinin geçerliliğinin sürdüğü tarafımıza 26 Nisan 2004 tarihinde verilen "BS EN ISO 9001: 2000" Akredite Belgesi ile hedeflerimizden ve amaçlarımızdan sapma olmadığı da ispatlanmıştır.

Etiketler

Konum

Yorumlar (1)

  • ZEKİ VURAL 13 yıl önce

    Konusunda uzman ve işi bilen bir firma, yolu açık olsun...

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ASİL TURİZM firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder