2017 yılında kurulan Proparts Otomotiv Dış Ticaret A. Ş, Türkiye Otomotiv sektörünün gurur duyduğu toptancı firmalardan biri olarak, dünya markası olmuş bir çok ağır vasıta, çekici ve dorse markalarının yedek parça ihtiyacını sağlıyor.

Merkez üssü Türkiye - İstanbul’da bulunan Proparts, dünyanın farklı coğrafyalarında işbirlikleri vardır. 2017 sonu itibariyle 65 ülkeye ihracat gerçekleştirmiştir.

Proparts Otomotiv her yıl yaklaşık %20 - 25 büyüme hedefi içerisindedir. Bu büyümenin altında, yıldan yıla Proparts Otomotiv’in tüm yerel pazarlarda payını artırmaya devam etmesi ve sahip olduğu rekabet avantajları etkili olacaktır.

Hem toptan tedarik ve hem de global pazarlarda satış yapan Proparts Otomotiv motordan süspansiyona, kabinden elektrik sistemlerine kadar ağır vasıta (kamyon, dorse, otobüs) ticari araçlardaki 20 farklı ürün grubun tamamında geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir. 45. 000 çeşit ürünün tedarikçisi olarak da binlerce global işbirliği bulunmaktadır.

2023 yılında Türkiye ihracat hedefine katkıda bulunmayı vaat eden Proparts Otomotiv, 2030’da ağır vasıta yedek parça endüstrisinde dünya lideri olma hedefi yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

PROPARTS OTOMOTİV DIŞ TİCARET firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder