Firmamız Scala Tasarım Mühendislik Endüstriyel Tesisler projelendiren bir firmadır.

Şirketimiz ağırlıklı olarak endüstriyel tesisler için mühendislik ve müşavirlik hizmetleri vermek, karbon çeliği veya her çeşit paslanmaz ve diğer alaşımlı çelik malzemelerden imal edilen özel ekipmanların tasarımlarını, mühendislik ve ressamlık hizmetlerini ve bunların temel ve diğer inşaat işlerini yapmak üzere 1994 yılında kurulmuştur.

Şirketimizin başlıca faaliyet konuları depolama tankları, saha tankları, yakıt tankları etc. dizaynı ve projelendirilmesi. Eşanjör dizaynı ve imalat projelerinin hazırlanması. Amonyak tankları dizaynı ve projelendirme işleridir.

Daha önce yurt içi ve yurt dışında olmak üzere çeşitli endüstriyel tesislere basınçlı kaplar, konik ve/veya yüzer tavanlı atmosferik depolama tankları (135. 000 m3 kadar dizayn ettik), eşanjörler, yeraltı betonarme zırhlı yakıt depolama tankları, sıvı azot depolama tankları, amonyak tankları, kriyojenik tanklar, boru devreleri, stress analizi, kolonlar, LPG tesisleri, dome rooflu demineralize su ve çeşitli petrol türevleri tankları v. s. gibi ekipmanları dizayn ettik.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SCALA TASARIM MÜHENDİSLİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder