Tarihçe

İÇTEN DANIŞMANLIK projesinin hayata geçmesi 1900 - 2000'li yıllarlının başında teknik ekibin çekirdeğinin oluşturulması ile başladı. Bu aşamada Türkiyenin geçmişi, mevcut ve planlanan sektörler, açık bilgi kaynakları ile çalışan camiası ve girişimleri de göz önüne alınarak, var olan bilgi birikimi ve deneyimden en üst düzeyde yararlanmanın yolları arandı. Sonuçta ulusal işletme sisteminde sektörlerin geliştirilmesinde görev alınması için en uygun kişiler var olmaya var etmeye karar vererek bünyemize katıldılar.

1900 - 2000 yıllarınnın önemli bir kısmı mevcut alternatiflerin değerlendirilmesi ile geçti. Farklı kuralcı samimi işletmeler incelendi, mevcut sistemimizdeki eksiklikler, olası gelişim alanları, yapılması gerekenler ve bunların iş gücü ve kaynak gereksinimleri irdelendi. Hedef kitlenin kim olacağı üzerinde beyin fırtınaları yapıldı, bunun sonucu olarak yol haritası alternatifleri belirlendi.

1997 yılı Ekim ayında bu teknik değerlendirmeler sonuçlandı ve yayınlanan Ticaret Sicil Gazetesi Ana Sözleşmesi ile amaç, yöntem ve takvim belirlendi. Artık " İthalatçıyı, son kullanıcı tüketiciyi, imalatçıyı, Kob tesislerini, Küçük gerçek kişi şahıs kuruluşlarını, tüm işletmesel ihtiyaçlarını hedefleyen" bir yandaş bilgi ve tecrübe sistemi olmasına, "mevcut yapılarına ek olarak dışarıdan samimi bir düzen oluşturulmasına ", karar verildi.

Kuruluşumuzca hedefi ve yöntemi belirlenen proje hızla ilerlemeye başladı ve 4 Ocak 2007 tarihi itibari ile sadece refere eden müşterilerimizin destekleriyle 650 kapsamlı, 800 civarında küçük işletme camiası ve kuruluşunu bilgilendirmeyi amaçlayan Çalışan maliyet hizmet ücretimiz karşılaştırması, sürec, beceri bağlamında beklenenin üzerinde ilgi gördü. Sonrasında geliştirmeyi ve daha kitleselliği amaçlamak adına Web üzerinden yayımlanmaya başlandık.

Süreklilik, içtenlilikle, bilgi, deneyimliliklerimizle yanınızda olmak için artık daha da kararlıyız.

Saygılarımızla,

İÇTEN DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ.

MUSTAFA KÖKPINAR

ŞİRKET MÜDÜRÜ - EKONOMİST - DIŞ TİCARET UZMANI

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

İÇTEN DANIŞMANLIK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder