Firmamız uluslar arası standartlarda kalite anlayışı ile bölgemizde Yer alan Atıksu Arıtma tesisi Yüzme ve Süsü havuzlarında yüksek kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak ve Bakımlarını yapmak üzere kurulmuştur.
Bayisi olduğumuz yüksek kaliteli ve Ekonomik ürünlerle Atık su arıtma ve Havuz sektöründe pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak, yaşam kalitelerini artırmaya yönelik bir sosyal sorumluluk anlayışı içerisinde çalışan MERSİN Bölgesinin en güvenilir Havuz ekipmanları ve Kimyasalları şirketi olmak
Atıksu Arıtma Tesisi ve Havuz Ekipmanları kimyasalları konusunda kalite yönetim sistemi çerçevesinde hazırlanan ürünlerimiz MERSİN ve çevresinde bir çok otel site ve parklarda kullanılmakta, İyi eğitilmiş Personellerimiz sayesinde Arıtma tesisi ve Havuz montaj, servis, dolum, izolasyon, yapım ve tadilatı yapılmaktadır.
Şirket anlayışı olarak gerek ürünlerimiz gerekse çalışmalarımız konusunda mükemmel olmaya özen gösteriyoruz. Çalışmalarımız konusunda, müşterilerimize ve topluma karşı saygılı davranmak adına dürüst bir yönetim anlayışı benimsiyor ve detaylara önem veriyoruz. Kullandığımız Her ürünün Kalite yeterlilik belgesi olmadan kullanmıyoruz.
Kalitemizden ödün vermeden kendi belirlediğimiz ölçülerde Çevre, Tarım ve Sağlık bakanlığından Onay Belgeli ürünlerimizi özenle satışa sunuyor, işinde profesyonel çalışanlarımızla en temiz işi çıkarıyoruz.
Amacımız; Günün her saatinde tüm müşterilerimizin kapılarına kadar hizmet ve ürünleri götürmektir. Müşterilerimizin bizden yüksek kalitede hizmet beklentisini karşılayabilmek için çok çalışmak, bölgemizde en güvenilir firma olmaktır. Ayrıca çalışanlarımız bizim için çok önemlidir, başarılı bir iş karşılığında hak ettikleri takdiri göstermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

LİDER ARITIM VE HAVUZCULUK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder