KİMYA
TUTKAL - YAPIŞTIRICI


Grubumuz yapıştırıcı ve tutkal sektöründeki üretim ve satış faaliyetlerine başladığı günden itibaren sektöre sunduğu kalitesi, yenilikleri, ürün çeşitliliği, yaptığı yatırımlar ve izlediği başarılı pazarlama stratejisiyle MitreFix markası ve April grubu kısa sürede Türkiye ve Dünya pazarında kendine sağlam bir yer edinmiştir.

April Sanayi Yatırımları A. Ş. ve bünyesindeki diğer kişi ve kuruluşlarla beraber uzun yıllara dayanan köklü ve yüklü bilgi birikimi ile gerek ürettiği gerek ithalatını yaptığı tutkal ve yapıştırıcı çeşitleri olan ahşap, metal, aluminyum, cyanoacrylate, genel amaçlı Japon yapıştırıcıları, neopren esaslı tutkallar, hotmelt çeşitleri, sprey yapıştırıcı hızlandırıcıları, cilalar, silikon, mastik, P. Ü. köpük, plastik kapak, plastik şişeler gibi 147 değişik ürün grubunu müşteri, bayii, ve fason üretim yaptığı siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.

Ayrıca April tesislerindeki son teknoloji rotary aerosol makinaları ile kozmetik, otomotiv gibi sektörlerin fason dolum ihtiyaçlarını da karşılamaktadır

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

APRİL SANAYİ YATIRIMLARI firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder