Nasa mühendislik, bireysel ve ticari binaların, ısıtma –soğutma - havalandırma tesisatlarını, müşterisinin ihtiyaçlarını gözeterek, bilim ve tekniğe uygun, mühendislik esaslarını temel alarak, doğru proje, doğru sistem, doğru ürün ve kaliteli işçilik ile üstendiği işleri başarı ile bitirmiş olup müşterileri ile olan ilişkisi projenin bitmesiyle son bulmamış, satış sonrası destek hizmeti ile de her zaman müşterisinin yanında olmuştur.
Nasa mühendislik, çevre ve doğa ile birlikte iç hava kalitesinin de önemli olduğunu her fırsatta vurgulamıştır. Bu amaçla iç hava kalitesinin iyileştirilmesi konusunda faaliyetlerde bulunmuş olup, RGF – GUARDIAN AIR PHI sistem hava temizleme cihazları ile, FRESHAIRE UV hava ve yüzey sterilizasyon lambalarının Türkiye genel distribütörlüğünü üstelenerek bu ileri teknoloji ürünleri Türkiye’ye kazandırmıştır.
Çağımızın gereği olarak, online satışın da önemini kavrayan şirketimiz, bu amaçla bireysel ve ticari her türlü iklimlendirme ve havalandırma cihazlarının satışının yapıldığı fanmarketi. com sitesini hayata geçirmiştir. Online sitemizde temel amacımız sadece satış değil doğru ürün satmaktır

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

NASA MÜHENDİSLİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder