1984 yılında Uşak ilinin Banaz ilçesinde kurulan fabrikamız emprenyeli ahşap üretimi üzerine faaliyet göstermektedir. Bu faaliyetlerini belli bir istikrarla sürdüren fabrikamız şuan itibariyle; emprenyeli soğutma kulesi ahşabı, emprenyeli ahşap evler, emprenyeli yuvarlak tel direkleri ve emprenyeli tornalı (4 - 6 - 8 - 10 - 12 - 14 ve 20cm çaplarında) dekoratif kalem gibi yuvarlak ahşap malzemeler, Alman normlarına uygun olarak otomatik makinede imal edilen emprenyeli ısıcam sistemli pencereler, kapılar, emprenyeli kameriye, pergole ahşapları ile çocuk oyun grupları, park bahçe düzenlemeleri imalat ve montaj işlemlerini yapmaktadır.
Ayrıca dekorasyon işlerinde kullanılmak üzere tavan lambrisi, taban döşeme ahşapları, havuz kenarı yer döşemeleri, döner merdiven ahşapları, tatil köylerinde sahil düzenleme çalışmaları, şezlonglar, park ve bahçeler için bank - masa - sandalye üretimi de yapılmaktadır.
Yuvarlak ahşaplarımız bağ destek malzemesi, bodur meyve destek malzemesi, at haraları, hayvan barınakları, çevre çitleri, çevre bordürleri olarak da kullanılmaktadır.
İmalatlarımızda kullandığımız bütün ahşap malzemelerimiz vakum basınç yöntemiyle çürüme ve böcek zararlılarına karşı emprenye edilmektedir. İmalatlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi için web sitemiz‘i ziyaret edebilirsiniz.

SEMİTAŞ EMPRENYE VE SANAYİ TESİSLERİ

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SEMİTAŞ EMPRENYE firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder