Tayneks Solar, saygın geçmişinden aldığı güçle ve 30 yılı aşkın deneyimiyle üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknoloji ve AR - GE yatırımıyla güneş enerjisi kullanım alanlarını geliştirmeyi en önemli amaçlarından biri olarak benimsemiştir.

Tayneks, 2003 yılında dünyada yeni kullanılmaya başlanan cam yol butonu ve güneş enerjisi ile çalışan yol butonu üretimiyle Türkiye'de bir ilke imza atmıştır. Ülkemizi yeni teknolojik çözümlerle tanıştırmak için güneş enerjisi konusunda uzman yurtdışı şirketlerle ortak çalışmalarını sürdürmektedir.

ISO Kalite Yönetim Sistemine dayandırdığı kalite anlayışıyla kaliteyi; üründe, üretimde ve hizmette bir bütün olarak müşterilerine yansıtmaktadır.

Uluslararası standartlarda ürettiği Tayneks markalı ve patentli ürünlerinde sınırsız garanti ve hizmet olanağı sunarak bir ilki daha müşterilerine yaşatmaktadır. Kamu ve özel sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, uzman ve profesyonel kadrosuyla büyük projelere imza atmaya devam etmektedir. Başta Ortadoğu ve Türkiye Cumhuriyetleri olmak üzere birçok ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Ekonomiye katkının yanı sıra çevreye de katkı sağlamayı amaçlayan kuruluşumuz bu doğrultuda doğa dostu enerji kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflemektedir. Trafik sektöründe güneş enerjisi kullanımının öncüsü olan Tayneks bu benzersiz enerji kaynağının hayatımızdaki yerini arttırmak için vargücüyle çalışmaktadır.

TAYNEKS SOLAR, GÜNEŞ ENERJİLİ TRAFİK ÜRÜNLERİ ÜRETİCİSİDİR. TRAFİK LEVHALARI, İNCE ÖZEL YÜZEY AYDINLATMALARI LEVHALAR, STANDART TRAFİK TABELALARI, SOLAR YOL BUTONLARI, CAM YOL BUTONLARI, KEDİ GÖZLÜ BUTONLAR, BARİYERLER, ROMÖRKLER, KAUÇUK HIZ KESİCİLER VB. TRAFİK ÜRÜNLERİ İMAL ETMEKTEDİR.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TAYNEKS SOLAR firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder