OTO YEDEK PARÇA
fren bakımı, alternatörler, araçlar için fren kaliperleri, bütün alanlar için yedek parçalar, debriyaj, debriyaj balatası, dönem otomobilleri için debriyajlar, fren, fren diskleri, krank ve ekzantrik milleri, motor silindir ve pistonları, motorlu taşıtlar için debriyajlar ve bileşenleri, orijinal yedek parçalar, otomobil aksamı, tiacari araçlar için sökülebilir yedek parçalar, turbakompresörlü intercooler sistemi, turbokompresörler için burç ve rulmanlar, yabancı yedek parçalar, hava arıtma filtrelerinin yerleştirilmesi

Firmamız Standart Motor otomotiv yedek parça sektöründe ağır ticari araçlar, iş makinaları ve endüstriyel motorlar için yurt içine ve yurt dışına Avrupa'nın ve dünyanın önde gelen üreticilerinin ürünlerinin ve yerli O. E. M üreticilerin ürünlerinin lojistik satış ve montajını yapmaktadır.

Tüm motor, şanzıman ve diferansiyel, havalı fren ve debriyaj sistemi, enjektör ve yakıt pompası, amortisör, makas, körük ve diğer süspansyon sistemlerine ait parçaları, Tüm dorse ve treyler aksamı ve parçalarını temin edebilmekteyiz.

Standart Motor olarak gelecekte yedek parça hizmetleri ile ilgili çözüm ortağınız olmayı arzu ederiz.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

STANDART MOTORLU ARAÇLAR firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder