SST SEON; 2007 yılından bu yana Metal Kalıp Enjeksiyon sistemleri imalat Sektöründe faaliyet göstermektedir.

Kalıp ve makina sektöründe değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını en hızlı ve sorunsuz şekilde karşılayabilmek, iş dünyamızdaki kalıp ihtiyacına " SST SEON " kalitesi ve farkıyla cevap vermek için 2250 metre karelik alanda kurulu olan firmamız, geçen zaman içinde, değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermiştir.

Sizin için zamanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Ve çok uzun sürede imal edileceğini düşündüğünüz her kalıbı, çok kısa sürede sorunsuzca teslim edeceğimizi beyan ediyoruz.

Firmamızı tanımadan, bizimle irtibata geçmeden kalıp ihtiyaçlarınıza yön vermeyin. Kalite, ekonomi ve zamana değer verenlerin hayalini gerçekleştiriyoruz. SST SEON Olarak; güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizleri de firmamıza bekliyoruz...

MİSYONUMUZ;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak, Metal Kalıp Sistemleri imalat sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ;

Metal Enjeksiyon Kalıpları, Plastik Enjeksiyon Kalıpları, Sac kesme - Bükme Kalıpları, Şişirme Kalıpları ve Dövme Kalıpları imalat sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak "SST SEON" isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı, tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SEON KALIP firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder