Tabldot ve Catering hizmetlerinin ülkemizdeki öncülerinden olan firmamız bu alanda 1984 yılından beri hizmet vermektedir.
Hizmet kalitesi anlayışımız, Hijyen Politikamız ve Butik Firma oluşumuz bizi her zaman diğer rakiplerimizden ayırmaktadır.
Ürünlerimizi günlük olarak alıp ve çağımızda neredeyse bir kabus haline gelen ilaçlı, hormonlu GDO’lu gıda maddelerinden mümkün olduğu ölçüde kaçmaktayız. Bu yüzden kışın pırasa, ıspanak, karnabahar yazın kabak, patlıcan domates sunmaktayız. Katkı, lezzet ve kıvam arttırıcı maddelerden sakınarak; salça kullanımını bile kontrol altında tutmaktayız.
Etlerimiz İstanbul’un ünlü bir kasap firmasından %100 sağlıklı veteriner Hekim tarafından onaylanmış Balıkesir ve Trakya bölgesinin hayvanlarından sağlanmaktadır.
Yerimiz şehir merkezinde olduğundan bütün noktalara seri bir şekilde ulaşabiliyoruz. Bu da ürünlerimizin her zaman taze ve iyi olmasını sağlayan bir faktördür.
Yemeklerimiz tabağınıza konmadan birkaç saat önce üretilmiştir.
Her türlü istek ve arzularınızı karşılayabilmek için müşterilerimizle sıkı bir bağ içindeyiz.
Medya, Sağlık, Güzel Sanatlar, Ofis, İnşaat, Spor Salonları ve Dizi çekimlerine yemek verdiğimiz için yelpazemizde çok geniş menü imkanları sunuyoruz.
Vejeteryan, Kalori bazlı, Light, Glütensiz menülerimizi bir çok kişi ve kurum severek tüketmektedir.
Türk Mutfağının, Osmanlı Yemek Sanatının unutulmaya yüz tutmuş yemeklerini, dünya mutfağıyla harmanladığımız tabldot ve catering menülerimizle hizmetinizdeyiz.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

KAPTAN YEMEK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder