PRİZMA KLİMA YAKIT ISI SİSTEMLERİ

HAKKIMIZDA
22 Şubat 2008 tarihinde kurulan Prizma Isı Sistemleri, gerek yönetim kademesi gerek personel yapısı itibariyle köklü 98’Li yıllara dayanan bir birikim ürünüdür.
Prizma Isı Sistemleri sadece ürün satma gayesi gütmemekte, birikimiyle oluşturduğu sistematiği “Ortak Akıl” yoluyla geliştirilip, ”Ortak Fayda” misyonuyla sektörün kullanımına açmayı hedef almaktadır.

Isıtma – soğutma sektöründe üretimden, nihai tüketicinin kullanımına kadar olan tüm aşamalarında etkin, farklı ve başarılı çalışmalar yürütmüş bu ekip; sektöründeki tüm aksaklıkların en ince detaylarına, sebepleri ve en önemlisi çözümlerini; üreticiler, sektörler firmaları, sektör çalışanları ve nihai tüketiciyle Prizma Isı Sistemleri Ltd. Şti. çatısı adlında paylaşacaktır.

AMACIMIZ;

Kaliteli ürün kullanımı
Dürüst Pazarlama
Kaliteli İşçilik
Memnun Müşteri

Misyonları içerisinde bulunduran bir “SİSTEM” kurmaktır.

MİSYONUMUZ;
Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

VİZYONUMUZ;
Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini kazanca çeviren uluslararası bir firma olmaktır.

DEĞERLERİMİZ;

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.
Çalışanlarımızla, bayilerimizle, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüst davranırız.
Açık görüşlülüğü, yaratıcılığı, katılımcılığı, bireysel gelişimi teşvik eden adil ve şeffaf çalışma ortamı yaratırız.
Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.
İnsana, doğaya ve çevreye saygılıyız.
Şirketimizin uzun süreli varlığını korumak için akılcı riskler alırız.
Çalışanlarımızı şirket değer ve ilkeleri doğrultusunda memnun ederiz.

Prizma Şirket İlkeleri

Yenilikçilik
Sektörümüzün yönlendiricisi ve teknolojik öncüsüyüz. Her zaman ısı tekniği için mükemmel ürünler geliştirmekte ve problem çözümleri sunmaktayız.
Gelecekte de teknolojik gelişmelerde belirleyici olmak istemekteyiz.

Yüksek Kalite
En yüksek kalite ile ısı tekniği ürünleri sunmaktayız.
Şirketin her alanında mükemmeliyetçiliği hedeflemekteyiz. Her zaman “Hiçbir şey düzeltilemeyecek kadar iyi olamaz. ” Parolasıyla hareket etmekteyiz.

Komple Ürün Programı
Her ihtiyaca ve talebe uygun komple bir ürün programı sunmakta, partnerlerimize kapsamlı hizmet desteğinde bulunmaktayız.
Ürünlerimiz güvenilir ve kolay kullanımlıdır, enerji tasarrufu sağlarlar, çevreyi korurlar ve özel bir dizayna sahiptirler.

Verimlilik
Şirket yapımız gereği, kısa proses adımları ile hızlı karar mekanizmalarına sahibiz.
Böylece maliyetlerimizi olabildiğince düşük tutarak, müşterilerimize mükemmel bir fiyat – performans oranı yansıtmaktayız.

Sürdürülebilirlik
Toplumsal ve sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Çevreye karşı duyarlıyız ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını destekliyoruz.
Toplumsal değerler olarak bilim, sanat ve kültürü önemsiyoruz.

Güvenilirlik
Güvenilir bir partneriz. Ürünlerimiz uzun ömürlüdür. İşletmemiz sahip olduğu güçlü müşteri ilişkileriyle profesyonel destek vermekte ve güvenilir bir dağıtım ağı sağlamaktadır.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

PRİZMA DOĞALGAZ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder