ÇOCUK OYUN PARKLARI LARSLAJ

LARS LAJ OYUN ALANLARI HAKKINDA
Lars Laj Türkiye Çocuk Oyun Parkları çocukların birlikte güvenli bir çevrede oynamalarını sağlayan 40 yılı aşan bir deneyime sahiptir. Çocuk parklarında sahip olduğumuz yüksek kalite, tecrübe ile çocuklarınızın için en iyisiyiz. Tüm oyun grubu sistemlerimiz en yeni oyun parkları güvenlik normu olan En - 1176 ya uygundur ve herbiri TÜV belgesine sahiptir.

Bırakın çocuklar Oynasın! - Kavram
Çocuklar oyun oynamaya bayılırlar. Çocuklar oynamak için yaratılmışlardır - Bizim işimiz onların oyun parklarında güvenli ve eğlenceli bir şekilde oynamalarını sağlamaktır. Çocuk parklarında oynarken bundan zevk almalarını ve meydan okumalarını ve bunun için de oyunu güvenli bir hale getirmeyi sağlamaktır.
Siz karar verin, Biz temin edelim. - Esneklik
Tek bir oyun alanı birimini, her türlü uygun bir oyun parkı şeklinde birleştirebilir ve bir bütün haline getirebiliriz. Modüler oyun grubu sistemimizle ihtiyacınıza cevap verecek bir çözüm bulabiliriz.
Her yönüyle güvenlik - Güvenlik
Güvenli oyun Lars Laj'ın kesin ve ilk önceliğidir. Ürünlerimiz tüm mevcut oyun alanları ekipmanları güvenlik kurallarına uygun olarak üretilmişlerdir. Bizim oyun grubu sistemlerimiz, Avrupa'nın en yeni standardı olan DIN EN 1176 kriterlerine göre onaylanmıştır.
Çok iyi düşünülmüş - Kalite
Birinci sınıf malzeme kullanımının, üstün üretim prosesi ile birleştirilmesi, ürünlerimizi dünya çapında birinci kategoriye çıkarmıştır. Bu nedenle, çocuk parklarımız ve tüm ürünlerimiz çok dayanıklıdır ve uzun yıllar güzel görünümlerini muhafaza ederler.

Oynamaya hazır olun!!!
Lars Laj Oyun Parkları

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

LARS LAJ TÜRKİYE firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder