BALKIŞPEN PVC KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ

PLASTİK DOĞRAMA VE PENCERE SİSTEMLERİ
ahşap çerçeve, ahşap panjur, ahşap - alüminyum çerçeve, akordeon kapı, alüminyum çerçeve, alüminyum panjur, alüminyum pencereler, çelik kapı, çift camlı pencere, pencereler, pvc kapılar, sineklikler, sürgülü kapılar, cam değiştirme, çerçeve onarımı, motorlu otomatik panjurlar, pencere onarımı, satış sonrası destek, ücretsiz keşif

1993 yılında sektöre Alüminyum doğrama, Panjur imalat ve Montajı ile başlamıştır. 1997 yılında sektörün değişen koşulları göz önüne alınarak, PVC Plastik doğrama imalat ve montajına başlanmıştır. Şu anda Winsa Markası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
2005 yılında müşterilere daha iyi hizmet sunabilmek için 500 m2'lik üretim tesisine kavuşmuştur. 100 m2'lik showroom'da (Satış Ofisinde) müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yeni imalatımızda bilgisayarlı çift köşe kesim ile çift köşe kaynak ve CNC temizleme makinesi ile üretim yapmaktayız.
Misyonumuz: Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, her şeyden önce müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Vizyonumuz: Verdiğimiz tüm hizmetlerde Sektörün en iyisi olmaya çalışmaya devam ederek piyasada örnek şirket olmak.

Daha detaylı bilgi için İnternet adresimizden yardım alabilirsiniz.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BALKIŞPEN firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder