Perakende kuyumculuk faaliyetine “İkizoğulları Kuyumculuk” olarak 1988 yılında başlayan aile, mücevher üretimini de 2000 li yılların başında bünyesine dahil etmiştir. 1988′den beri kuyumculuk alanında faaliyet gösteren Gold Store, tasarımdan üretime, mağazacılıktan online satışa tüm aşamalardaki bilgi ve tecrübesini, takı severlerin hizmetine sunmaktadır.

Altından gümüşe, pırlantadan zirkona, geniş bir yelpazede üretim yapan firma, kişiye özel takı tasarımı yaparak, butik çözümler de sunmaktadır. Gold Store tüm takı ve mücevherlerine 5 yıl ücretsiz bakım onarım garantisi vermektedir. Takılarında kullandığı tüm değerli ve yarı değerli taşlarını tek tek inceleyen Goldstore Pırlanta ve Renkli Taş uzmanları seçimlerini özenle ve sorumlulukla yapmaktadırlar.

Tek taş yüzükten kolyeye, piercingten küpeye on binlerce mücevheri, her yaştan her bütçeye kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak isteyen Goldstore, 2005 den bu yana kararlılık ve titizlikle yürüttüğü online kuyumcu mağazasında bilinen bir çok uluslararası marka kol saatinin binlerce modelini de ziyaretçilerinin beğenisine sunarak takı severlere hizmet vermektedir. E - ticaret alanında bayilik veren Gold Store, 150'yi aşkın online alışveriş sitesinde ürünlerini sergilemektedir.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

GOLDSTORE İKİZOĞULLARI KUYUMCULUK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder