2002 yılında kurulan Anadolu Tarımsal sulama sistemleri peyzaj ve tarımsal sulama sistemleri konusunda faaliyet gösteren bir firma olup, sektör de çalışmalarına devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bugüne kadar firmamız, Sulama konusunda Teknolojiyi yakından takip eden, sulama sistemleri konusunda uzman kadrosu ile profesyonel çalışmaları sonucu 2002 yılından bu yana Peyzaj ve Bahçe sulama sistemlerinde çok önemli adımlar atmıştır.

Peyzaj ve Tarımsal Sulama Sistemleri konusunda ulusal ve uluslar arası alanda marka olmuş firmalarla ortak çalışma ve projeler yürütmektedir.

Henüz 4 yaşında olmamıza rağmen bu 4 yıla o kadar çok şey sığdırdık ki.
- Bölgede en genç Bahçe ve Peyzaj sulama firması olmamıza rağmen bir çok ilki gerçekleştirdik.
- Genç, Dinamik, Dürüst ve Hızlı olmanın avantajını tecrübeye dönüştürdük.

- Müşterilerimize önem verdik ve onlara da kazandırdık.

Etiketler

Yorumlar (2)

  • AHMET YILMAZ 14 yıl önce

    28 dönüm nar bahçem vardı. Sulama işini daha önce Antalya'da bir firmaya yaptırdım ama hiç bir randıman alamadım. Sonra üretici bir firma, bu işi Anadolu sulama yapabilir dedi, ben de onlara gittim. Anadolu sulama çalışanlarının ellerine kollarına sağlık şu anda her şey mukemel, olağan üstü randıman aldım çok memnunum.

  • RAMAZAN KOCATEPE 10 yıl önce

    Benimde seralarımın damla sisleme ve çatı yağmurlamasını yaptılar. Allah razı olsun diyorum. Önce projelediler bana gösterdiler çok ama çok memnunum.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ANADOLU SULAMA SİSTEMLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder