Firma olarak, müşterilerimizin yüküne en uygun fiyatı veren boş aracı bulup siz değerli müşterilerimize hızlı bir şekilde yönlendirme yapıp taşıma işlerine hızlı çözümler sunmaktadır.
Hizmetlerimizde taşıma yetki belge kontrolü, araç tipi ve personel yeterlilik kontrolü sağlanmaktadır. Nakliyeleriniz referans kontrolleri sağlanmış nakliyecilerle taşınır. Firmamız sizin için bu kontrolleri yapar. Profesyonel çalışma ekibimiz ile gerekli sorumluluğu alarak, iş yükünüzü azaltırken ihtiyaçlarınız doğrultusunda analizler ile sürekli gelişimi hedeflemektedir. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasıyla yürütmektedir.
Komple taşımacılık, parsiyel taşımacılık, asansörlü taşımacılık, frigo taşımacılık, parça eşya taşımacılık, evden eve taşımacılık, ağır taşımacılık, lojistik ve ambar hizmetlerinin ülkenin her yerine kaliteli, hesaplı ve en uygun fiyatlı olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız lojistik, ambar ve araç tedarik hizmetleri sunarak değer taşımaktadır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız