Üretim alanında Ar-Ge nin önemini bilerek devam ettiğimiz çalışma hayatımızda doğru ekiple doğru adımları atmayı hiç bırakmadık. 20.. itibarıyla firma olarak biz, üretim alanımızı genişleterek zeytin hasat makinelerimiz ile müşterilerimize kapsamlı ve kesin çözümler sunma misyonumuzu devam ettirmeyi amaçlamaktayız. Ürettiğimiz zeytin hasat makineleriyle sektördeki yerimizin önemini bir kez daha kanıtlayarak endüstrinin tek çözüm adresi olma yolunda devam etmekteyiz.

Meyve üretiminde yapılan harcamaların en büyük bölümünü hasat işlemlerindeki iş gücü maliyetleri oluşturmaktadır. Son yıllarda ülke ve dünya genelinde meyvecilik alanlarının genişleyerek ticaretin bu kolunun ilerlemesi ile beraber mekanik hasadın önemi de artmaktadır. Hasat işlemlerinin makine ile yapılması iş gücünün artıp hasat masraflarının azalması bakımından önemli bir rol oynamaktadır. Meyveyi daldan en basit ve etkili şekilde koparmayı sağlayan silkeleyiciler maliyetleri düşürürken verimi artırır.

Firmamız, ağaç türlerine göre üreterek kullanıma sunduğu silkeleyicileri dünya standartlarında üretmektedir. Zeytin, badem, ceviz, fındık, antep fıstığı, erik, elma gibi pek çok meyvede kullanılabilen makinelerimiz; Ağaç dallarına zarar vermeden, minimum yaprak düşüşünü sağlayarak silkme işlemini gerçekleştirmektedir.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız