1999 yılında kaliteli ve verimliliği yüksek ürünler sunabilmek ve ülke istihdamına ve ekonomisine katkı sağlamak amacı ile kurulan firmamız, 2001 yılında PVC basınçlı temiz su boru ve ekleme parçaları ile polietilen (PE) basınçlı içme suyu boruları imalatına başlamıştır. Büyükşehir belediyeleri, belediyeler, il özel idareleri, karayolları, sulama birlikleri gibi çeşitli kamu kuruluşları ve bu kurumlara taahhüt işi yapan firmalar ile çalışmaktadır.

Alt yapı sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak ürün kapasitesini artırmış ve 2007 yılında ürün yelpazesine atık su iletiminde, kanalizasyon şebekelerinde ve karayolu menfezlerinde kullanılan Çift Cidarlı HDPE Esaslı Koruge Boruları eklemiştir. Çeşitli kamu kuruluşları ve bu kurumlara taahhüt işi yapan firmalar ile çalışmaktadır.

Kurucuları aynı olan grup firması Yeşiloğlu İnşaat, 1975 yılında kurulmuş ve alt yapı sektörü için ülkemizin birçok il, ilçe, kasaba ve köyünde içme suyu ve kanalizasyon şebekelerini söz konusu ürünleri kullanarak başarı ile inşa etmiş olduğundan, firma kurucuları altyapı konusunda 40 yılı aşkın sürelik tecrübeye sahiptir.

Altyapı sektöründeki bu deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerinin istek, ihtiyaç ve şikayetlerine doğru çözümler sunabilmeyi başarmaktadır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız