Raff Tekstil kuruluşundan itibaren imalatçı ve tedarikçi firma kimliği ile talep edilen Asker, Polis kıyafetleri malzemeleri ve ekipmanlarını istenen şartnamelere uygun olarak üreterek başta Ortadoğu Ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Türki Cumhuriyetleri ve Afrika Kıtasında bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir, iç pazarda ise devlet kurumları ve özel sektörün ihtiyacı olan teknik özel kıyafetleri, organizasyonlar için promosyon ürünleri imal etmekte ve teslimatını yapmaktadır.
Şirketimizin belirlediği vizyona ulaşmaya çalışırken ticari ahlak ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak maliyet unsurlarını en aza indirerek sorunsuz ürünleri müşteriye sunarak kalitede zirveye ulaştırmaktır.
Ülkemizin Yasal mevzuatına uymayı ve Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmetimizi gerçekleştirmeyi hedefleyerek Kalite ve yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir.
Kalitesini ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi ile de tescilleyen Raff Tekstil; ISO 10002: 2004 Müşteri Memnuniyeti Sistemi Serifikalarını almaya hak kazanmıştır.
İhracat odaklı şirketimizin misyonu müşteriye özel tasarım ve model geliştirip Yurtdışı piyasasında da sektörde öncü firma haline gelmektir.
Raff Tekstil Askeri Üniforma Üreticisi Firma Olarak Müşterilerimize sektöründe en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için,
Sloganımız "sorunsuz üretim, zamanında teslimat, memnun müşteridir"

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

RAFF MİLİTARY TEXTİLE firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder