Katalog - Dergi - Broşür - El İlanı - Bloknot - Cepli Dosya

Broşür katalog tasarım ve hizmetleri Bileşen Baskı firması adı altında 2000 yılından bu yana hem matbaa hem tasarım hem de baskı hizmetleri ile müşterilerine aralıksız ve kaliteli hizmet vermektedir. İlk olarak matbaa sektöründe faaliyetlerine başlayan firma zamanda oldukça geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Bu genişleme ve büyümeyle beraber sektördeki yerini de sağlamlaştıran Bileşen Baskı Broşür katalog tasarım ve hizmetleri artık çok daha geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Matbaa firmaları arasında geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan firma, pek çok sektörün aradığı tüm ürünleri kendi bünyesinde tasarlar ve hazırlar. Gelişen teknoloji ile beraber baskı makinelerindeki yenilik ve teknikler daha kaliteli bir hizmet şeklini ortaya çıkartmaktadır. İstanbul ofset matbaa firmaları arasında çok önemli bir konuma sahip olan firma, en yenilikçi tasarımları ile müşterilerine kendi tasarım hizmetlerini de sunmaktadır.

Broşür katalog tasarım ve baskı hizmetleri İstanbul ofset firmalarından birisi olarak gelişimi yakından takip edip, firma müşterilerine daha kaliteli matbaa ve baskı hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu hizmeti en iyi şekilde sağlamak için de bünyesinde ve hizmetleri arasında;
-ofset baskı,
-dijital baskı,
-serigrafi,
-tampon baskı,
-tasarım hizmetleri,
-kartvizit ve katalog basımı yer almaktadır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BİLEŞEN REKLAM firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder