SİGORTA ACENTELERİ
hukuk ve sigorta uzmanlığı, kazalara karşı önlem, sağlık sigortaları için aracılık, sigorta danışmanlığı, sigorta pazarlaması, sigortacılık hizmetleri, doktorlar için sigorta, ev sigortaları, gelecek önlemleri, her riske karşı sigortalar, kaza durumunda sigorta, sigorta, sigorta programları, yatırım sigortaları, dolaylı zararları konusunda sigorta danışmanlığı ve ekspertizlik, genel danışmanlık, sigorta dosyalarının hazırlanması için yardım, yol kazası ekspertizleri, yol kazası hasarı ekspertizleri

Gençler Sigorta hizmette kalite hizmette güven ilkesi ile 10 yıldır G. O. P. Beşyüzevler'de Başak Groupama Axa Sigorta yetkili acentası olarak hizmet vermektedir. Hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır. Ayrıca Acente özel indirimleri satış sonrası müşteri memnuniyeti sigorta danışmanlığı ücretsiz hizmetlerimiz ile ilişkilerimizde bütünlük ön plandadır.

Sigorta ile ilgili tüm soru ve cevapları web sayfamızdan size özel canlı destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. Müşterilerin ihtiyaçlarını göz önüne alarak sahip oldukları değerlere önem veririz.

Pazartesi - Cuma: 08: 30 - 19: 00 C. tesi: 08: 30 - 17: 00
Kredi kartı ve nakit ödeme imkanı
Axa Sigorta Başak Groupama tüm hizmetleri
Selim Erdoğan

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

GENÇLER SİGORTA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder