HAKKIMIZDA;
Firmamız 60 yılı aşan süredir, 3 nesil boyunca ve atadan oğula sistemiyle İç Anadolu Bölgesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Turizm yatırımlarının Antalya bölgesinde yoğunlaşması üzerine 1992 yılında Antalya ve sahil bölgelerinde faaliyetlerimizi hızlandırdık. Uzakdoğunun mimari esintisini tatil Köyü ve Otel prejelerinde kullanarak öncülük eden şirketimiz ile, hasır ve kamış kullanımını yaygınlaştırdık. Antalya başta olmak üzere tüm Akdeniz ve Ege bölgesinde satış ağımızı oluşturduk
Bu yıldan itibaren sayısız otel tasarımları, saz çatılar, şemsiyeler gibi oluşumlar gerçekleştirmiş olan firmamız, 2008 yılında Kurumsallaşmanın gereği olarak VERANDA AHŞAP VE TAŞ YAPI olarak tek çatı altında toplanmıştır.

VERANDA DEKORASYON OLARAK ÜRÜNLERİMİZ:
Ahşap, Taş ve Kamış gibi doğal ürünlerden yola çıkarak projeler çiziyor veya cizilmiş olan projeleri profosyonel ekiplerimizle hayata geçiriyoruz. Ahşap ve Taş Ev, Yürüyüş yolları, Bahçe Duvarları ve dekorasyonu, Çitleri, balkon korkulukları, ahşap oturma grupları, kamelyalar, verandalar, ahşap çocuk oyun parkları, ahşap mobilyalar, banklar, Tonozlu köprüler, Soyunma kabinleri ve Afrika tarzı kamış ve ot çatılar, kamış plaj şemsiyeleri bunların arasında sayılabilir. Yeni projeler yanında mevcut projelerin tadilat ve bakımları da şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

VERANDA TERAS BALKON firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder