Fizik tedavi rehabilitasyon alanında hizmet sunan hastaanemiz rehabilitasyon alanında Türkiye’nin ilk ve tek zincir sağlık markasıdır. Amacımız, hastanemizi uluslararası alanda bilinirliği olan bir Türk sağlık markası yapmaktır. Bu amaçla kalite öncelikli ve insan odaklı çalışmalarımızı geliştirerek devam ediyoruz.

Marka yolculuğunun kronolojisi;
2005 yılı: Samsun Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
2006 yılı: Kocaeli Özel Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi
2010 yılı: Samsun 27 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Hastanesi, Kocaeli 27 yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Hastanesi
2010-2012 yılı: Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi İşletmeciliği
2009-2012: Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, Ordu Devlet Hastanesi, Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi ,Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fizik Tedavi Kliniği hizmet alım işleri başarı ile tamamlanmıştır.
2012 yılı: Türkiyenin ilk Robotik Rehabilitasyon Merkezi İstanbul Bağdat caddesinde hizmete açılmıştır. Nişantaşı Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi şubemiz hizmete açılmıştır.
2014 yılı: Bursa 46 yatak kapasiteli Fizik Tedavi Rehabilitasyon Dal Hastanemiz yılın ilk çeyreğinde hizmete açılmıştır.
Temel İlke ve Değerlerimiz;
Şeffaflık, hesap verebilirlik, hasta güvenliği, dayanışma ve işbirliği, değişim ve gelişimlere açık, saygın, dürüst ve güvenilir, süreklilik ve erişebilirlik, verimlilik, etkin ve etkili hizmet vermektedir.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız