Firmamız hizmet ve ürünleriyle tüm ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde yanıt verebiliyor. Firmamız yenilikten, gelişimden, mükemmelden ve güvenden yana. Memnuniyetinizin, “her şey” olduğuna inanıyor… Uzun zamandır bilgi ve deneyimiyle kendi alanında ülkenin öncü kuruluşları arasındadır. Firmamız, çalışanlarının güvenliğine ve insan sağlığına önem veriyor, doğaya saygı duyuyor.

Firmamız alanında geniş bir satış ve dağıtım ağına sahip. Aynı zamanda üretim alanında sahip olduğu diğer firmalarıyla güçlenmekte. Nerede olursanız olun, her zaman size maksimum hızda ulaşıyor. İşe, sizi “anlayarak” başlıyor.

Firmamız 2003 yılından bu yana ilkeli çalışma prensipleri ile kısa sürede sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Kağıt ambalaj sektöründe zincir restaurantlar, havayolları şirketleri, oteller ve catering firmalarına uzun yıllardır hizmet vermektedir.

BCI (British Certifications Inc.) ve ISO 22000 kalite belgelerine sahiptir.

Firma olarak, kutu, ambalaj ve peçete baskısı işlerinizi hızlı ve kaliteli şekilde, uygun fiyat avantajlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Ambalaj, kutu fiyat teklifi ve ambalaj, kağıt çanta ve karton çanta teknik detayları için bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız