Biz Kimiz?
Firma olarak eksiksiz yaratıcı fikirler ve pratik çözümler sunan, uygulayan bir etkinlik yönetimi şirketiyiz ve yaptığımız işe tutkuyla bağlıyız. Firma olarak dünyanın dört bir yanında katılacağınız tüm etkinliklerde sektöründe deneyimli bir ekiple profesyonel bir iş ortağı olarak güvenilir bir yapıda çalışmalarını sürdürmekteyiz. Her etkinlikte zamanında teslimat ile sizlere stressiz çözüm sunma çabası içerisindeyiz. Sunduğumuz özel tasarım fuar standı hizmetleri ile sizlere aradığınız kaliteyi sunma garantisini sağlıyoruz.
Projelerimiz, Dünya’nın dört bir yanında…
Başarımızın sırrı, marka kimliğini yansıtan ve ihtiyaca yönelik tasarımları, yenilikçi ve güncel teknolojiye ayak uydurarak, üretilebilir çözümlerle sunmamızda saklıdır. Tasarım ekibimizin, sahip olduğu malzeme ve teknoloji bilgisini, yaratıcı fikirleriyle harmanlayarak yaptığı tasarımları, deneyimli üretim ekibimizin teknik bilgilerini ekleyerek hayata geçirmemiz, hızlı ve kusursuz sonuçlar elde etmemizi sağlamaktadır.
Özel tasarım stand projelerde siz müşterilerimize çözüm ortağı olmaktan gurur duymaktayız.

Neler Yapıyoruz?
Başlıca hizmetimiz stand tasarım ve uygulaması olmakla beraber;
Kongre stand tasarım ve uygulama, ürün teşhir standı tasarım ve uygulama, mağaza tasarım ve uygulama, ofis tasarım ve uygulama, konut ve villa tasarım ve uygulama, kafe ve restaurant tasarım ve uygulama, otel tasarım ve uygulama, klinik tasarım ve uygulaması yaparak ihtiyaçlara ve özgünlüğe uygun ticari alanlar yaratıyoruz.
Fuar standı firmanızın ulusal ve uluslararası çapta katıldığı fuar organizasyonlarında kimliğini ve imajını yansıtacak en önemli çizgidir.
Ürün teşhir standı tasarımı; ürün teşhir standlarının ilgi çekici bir görünüş, kullanışlı ve sağlam bir yapı, kolay monte - de monte edilebilmesi ve rahat nakil edilebilmesi en önemli unsurdur.
Ofis tasarımlarında en önemli unsur, faaliyetin amaçlarına uygun olarak ofis çalışanlarının tüm ihtiyaçlarını titiz bir analizle belirleyerek beklentileri en üst düzeyde karşılamaktadır. Ferah bir ofis ortamı oluşturularak verimliliğin artırmak en önemli konudur.
Mağaza tasarımında hedef kitleniz ürün grubunuzu sizin kurumsal kimliğiniz gibi sizi yansıtmalıdır. Markanın kurumsal kimliği ile tasarımın birleşmesi önemlidir.
Cafe dekorasyon kendine has dinamikleri vardır ve klasik iç mimari tasarımlarından ayrılan bir dekorasyon uygulamasıdır. Kafe dekorasyon fikirlerinin etkili olabilmesi, ancak orijinal bir konseptin yaratılması halinde mümkün olabilmektedir.
Konut ve villa tasarımı, kaliteli bir yaşam için gerekli olan en önemli unsurlardan biridir. Bir konutu veya bir villayı, sıcak bir yuva yapan mekânların tasarımlarıdır. Temel olarak konut ve villa tasarımlarında bir çok ayrıntıya dikkat etmek gerekmektedir.
Otel tasarım ve uygulaması; konuklara kaldıkları süre boyunca deneyimlerini tanımlayan duyguları verecek kesintisiz bir hikaye anlatmalıdır.
Klinik tasarım ve uygulaması, ferah ve temiz bir ortam, hastalarında kliniklerde huzur duymasını sağlayacaktır. Farklı tasarımlarında olabilen kliniklerin hepsinin ortak özelliği, tasarımda kullanılan mobilyaların doktor ve hastalar için steril ve kullanışlı olmasıdır.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız