Oto Başar 1966 yılında kuruldu, Kurulduğu günden bu tarafa aynı sektörde ve tek çizgi üzerinde gelişimini sürdürdü. Transmisyon malzemelerinden; kayış, rulman, keçe, zincir konularında kaliteyi sürekli ön planda tuttu. Bu malzemelerin ilk önce pazarlamasını ve daha sonra ithalatını ve günümüzde ihracatını başarı ile sürdürmektedir.

2005 yılında 2000 metrekaresi kapalı 3500 metrekarelik kendi işyerine taşınarak sektördeki büyüme hızını artırmıştır. 5000' i aşan ürün çeşidiyle bol stokla Türkiye ve bölge ülkelerinde marketin her yerine ulaşabilmektedir.

Sektöründe Dünyada ki ve Türkiye' de ki gelişmelerin yakın takipçisi oldu. Marketteki bütün taleplerin hiçbirini gözardı etmeksizin takip etmektedir. Oto Başar bunun için gerekli altyapıyı oluşturmuş, güven veren etkin bayii ağıyla Türkiye pazarında istikrarını kanıtlamıştır.

Fiyat ve kalite politikalarımızla piyasanın önemli noktasında yer alıyoruz. Müşterilerimizin yüksek seviyedeki kalite ihtiyaçlarına cevap veriyor ve her geçen gün artan talebe arzda bulunabilmek için daha çok çalışıyoruz

Sloganımız; Paylaşmak, istikrar ve güvendir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

OTO BAŞAR firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder