İzmir havalimanı araba kiralama hizmeti vermekte olan firmamız 2006 yılında bu güne kesintisiz 7/24 sizler için çalışmaktadır. Firma olarak tüm araçlarımız yeni, bakımlı ve Full Kaskolu araçlardır. Her yıl en son çıkan araç modelleri filomuza dahil edilmektedir. Ayrıca İsteyen Müşterilerimiz Rent a car kaskolu araba kiralayabilir.

Firma olarak sadece Havaalanı araç teslimatı yapan firmamız şehir içi teslimat yapmamaktadır. Yolcularımızın araç kiralayabilmeleri için Havalimanı yolu ile İzmir’e gelmeleri gerekmekte olup izmir içi ikamet eden ve kiralama yapmak isteyenlere kiralama yapmıyoruz. İsmimizden de anlaşılacağı gibi havalimanı araç kiralama firmasıyız.

Liman Rent a Car olarak Avrupa birliği ülkelerinde yaşayan tüm gurbetçi vatandaşlarımızın İzmir havalimanı yolu ile ege bölgesine tatil amacı ile gelen müşterilerimize en iyi araçları en uygun fiyatlara sunmaktayız. Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Belçika ve Danimarka gibi ülkelerde yaşayan ve her yıl Türkiye ye ve İzmir / ege bölgesine gelen müşterilerimizi beklemekteyiz. Ayrıca uzun dönem 21 günü geçen ve önceden yapılan rezervasyonlarda Antalya, Muğla, Zafer, Dalaman, Ankara ve İstanbul havalimanların da araç teslimatı yapılmakta olup bu hizmet için ek ücret alınmaktadır.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

LİMAN RENT A CAR firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder