15 yılı aşkın bir süredir mermer sektöründe hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini esas alan anlayışıyla her geçen sene büyüyerek, Türkiye'nin önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Aynı zamanda yurtdışındaki projelerde yerini almaktadır. Uluslar arası toptancılara, perakendecilere, inşaat ve peyzaj firmalarına, blok, plaka, fayans, mozaik, lavabo ve aksesuar olarak doğaltaş ürünleri sağlamaktadır.

Doğaltaş Sanatı ile Eskişehir'i buluşturmayı hedefleyen Artes doğaltaş firması ES - MER Limitet Şirketinin alt kuruluşu olarak 2009'dan bu yana faaliyet göstermektedir. Artes, başlangıçtan bu güne mütevazi yapısıyla müşteri odaklı ve kaliteden ödün vermeden çalışmayı prensip haline gelmiştir.

Doğaltaş koleksiyonuyla, yurtiçi ve yurt dışı inşaat dünyasının ve tasarımcıların istek ve ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap veren yenilikçi tutum ile dünya doğaltaş pazarlarında aranılan bir markadır. Proje - tasarım bölümünüz ile birlikte, doğaltaşa estetiği, zerafeti ve modayı takip eden bir çizgi ile kusursuz tasarımlara imza atmaktadır.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ARTES DOĞALTAŞ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder