Firmamız 10 yıl önce 1999 yılında kurulmuş 8. Cadde 110/10 Çayyolu ANKARA adresinde faaliyetine başlamış ve halen devam etmektedir. Temizlik ve halı yıkama sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Temizlik sektöründe, belediyeler, siteler, işyerleri, alışveriş merkezleri, fabrikalar, toplu konutlar, sosyal tesisler, okullar, ve dershanelerde günlük temizlik, periyodik temizlik, dış cephe temizliği, çevre temizliği, zemin parlatma ve haşerelerle mücadele başta olmak üzere yaşanılabilir ve hijyenik ortam oluşturmak için çaba harcıyoruz. Firmamız yılların deneyimlerine sahip eğitimli uzman personel yapısından oluşmaktadır. Firmamız güleryüz, dürüstlük ve kaliteli hizmeti prensip edinmiştir. Müşterilerimizin firmamızdan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak esas amacımızdır.

Prensiplerimiz

•Hizmet sistemimizin temel amacı firmanız çalışanlarına ve müşterilerine güvenli, düzenli, sağlıklı ve rahat bir çalışma ortamı temin ve teşvik edilmesine yöneliktir. İşbirliği ortaklığımızda hedefimiz çalışanlarının verimi ve motivasyonun arttırılması, firmanıza gerekli faydanın sağlanmasıdır.
•Hizmet sistemimizin daha etkin olması açısından modern araç gereçlerin kullanılması önemlidir.
•Hizmet sistemimizin işleyişi sırasında görülen bazı ince detaylar (ortamın görselliği ve hijyeni açısından) not edilip firmanız yetkilisine sunulmaktadır.
•Tüm bu çalışmalar sırasında öncelikli hedef çalışanların mutluluğudur.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

MORTEM TEMİZLİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder