Küçük Nakliye araçlarıyla eşyalarınızın taşınma durumudur. Eşyalarınız bünyemizde bulunan küçük nakliye araçlarımızla hızlı ve güvenli biçimde taşınmaktadır. Dilediğiniz yere kolayca ulaşım sağlayan küçük araçlarımızla nakliye işlemleriniz hızlı biçimde gerçekleştirilmektedir.
Dilerseniz personel desteği alarak dilerseniz de yalnızca taşıma işlemleri için Ankara küçük nakliyat işleminden yararlanabilirsiniz. Sizler için en iyi nakliye işleri sunmaktayız.
Nakliye alanında kullanılan araçlar nelerdir? İnceleyelim..
1. Doblo Nakliyat: Doblo araçlar küçük nakliye hizmetinde ki en küçük nakliyat aracıdır. Ufak çaplı eşyalarınız için kapalı kasa, korunaklı araçlarımızla dilediğiniz yere anında ulaşım sağlamaktayız.
2. Panelvan Nakliyat: Doblo araçların bir büyüğü olan Panelvanlar kapalı kasa ortalama 15 metreküp hacimleri ile oldukça tercih edilen nakliyat çeşididir.
3. Kamyonet Nakliye: Kamyonet nakliye ise küçük nakliye araçları arasında en büyükleridir. Daha çok çeyiz eşyası, büyük eşyalar veya piyano vs. gibi özel eşyaların taşınması için kullanılmaktadır.

Ankara küçük nakliyat hizmetleri ile ufak çaplı eşyalarınızı büyük araçlarla yüksek maliyete taşıtmak derdinden kurtarıyoruz. Küçük nakliyat hizmeti ile eşyalarınız birçok konuda kolaylık sunarak taşınmaktadır. Nedir bunlar?
Uygun fiyat seçenekleri: büyük nakliye araçlarına fazla ücretler ödemektense küçük nakliye araçları ile eşyalarınız kolayca taşınmaktadır.
Hızlı taşımacılık işlemi: küçük nakliye araçları sayesinde taşınma işlemi daha hızlı olmaktadır. Zira hız limiti büyük kamyonlara göre daha yüksektir.
Güvenli nakliyat hizmeti: Eşyalarınız kendine uygun araç içerisinde güvenle taşınmaktadır. Büyük araçlarda birçok başka şahsa ait eşya içerisinde kaybolma riski bulunmaktadır.
• Dilediğiniz an ulaşım: Küçük nakliye araçlarının en büyük avantajları dilenildiği an cadde ve sokaklara kolayca ulaşım sağlanmasıdır. Bu nedenle dar sokaklar dahi her yere kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız